DLACZEGO LITE DREWNO

Lite drewno to materiał wyjątkowej wszechstronności. Jego niepowtarzany rysunek słojów czyni każdy element niepowtarzalnym. Struktura ta powstaje dzięki kontrastowi corocznych przyrostów letnich-ciemniejszych i zimowych jaśniejszych.

Jest stosunkowo mocne i w rękach doświadczonego fachowca może być kształtowane w sposobów uwydatniający jego walory estetyczne i cechy konstrukcyjne.

Żeby zrozumieć drewno należy poznać jak drewno rośnie. Warto wiedzieć z jakich rejonów pochodzi i na jakiej glebie wzrastało.

Ostatecznie drzewo musi być ścięte najlepiej zima i przecięte w umiejętny sposób na deski. Drewno należy następnie wysuszyć co jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym

Wytrawny rzemieślnik dostrzegając wszystkie walory materiału potrafi w kilka chwil przestudzić cala jego historie i odkryć drzemiący w nim potencjał.

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what your team does and what your site has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know.

If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.